Haber

Poyrazın Kızları’ndan sezon öncesi Başkan Aktaş’a ikram

BURSA (İGFA) –Yaklaşık 10 yıl önce Mudanya’da ilkokul 4. sınıftayken Teknik Direktör Merve Yılmaz tarafından okullardan seçilen, hentbolla tanışan ve kısa sürede alkışlanacak bir başarı öyküsüne imza atan Poyrazın Kızları, formayı terletiyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün son 2 yıldır.

Büyükşehir çatısı altında ikinci yılında Mudanya’ya Türkiye Şampiyonluğu kazandıran sporcular, okul sporlarında da 4 Türkiye Şampiyonluğu kazanarak ulaşılmaz bir başarıya imza attı.

Biri Sırp biri Karadağlı iki yabancı futbolcunun transferi ile 26 Ağustos’ta başlayacak Süper Lig’e hazırlanan Poyrazın Kızları, görev süresi Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Teknik Direktör Merve Yılmaz, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Lideri Gökhan Dinçer ve Mudanya Gençlik ve Spor Bölge Müdürü Çağlar Yeni’nin katıldığı ziyarette sporcularla sohbet eden Lider Aktaş, yeni dönem için başarılar diledi.

Kadroda iki yabancı oyuncunun da yer aldığını hatırlatan Lider Aktaş, hentbolda Bursa’ya yeni başarılar geleceğine inandığını söyledi.

Ziyaretin sonunda sporcular grup formasını Lider Aktaş’a takdim etti.

haber-avanos.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu