Yaşam

“Kumpanyada Curcuna” adlı tiyatro oyunu Nevşehir’de sahnelenecek

Usta tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz’ın yazıp yönettiği “Kumpanyada Curcuna” oyunu 28 Temmuz 2023 Cuma günü Nevşehir’de sahnelenecek. Eski bir İstanbul’un anlatıldığı ve tiyatroseverlerden yoğun ilgi görmesi beklenen oyunun biletleri 24 Temmuz Pazartesi günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde satışa çıkacak.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören Kültür Sanat Günleri devam ediyor. Etkinlikler çerçevesinde usta tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz’ın yazıp yönettiği “Kumpanyada Curcuna” adlı oyun 28 Temmuz 2023 Cuma günü Kapadokya Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenecek.

Oyunun sanat yönetmenliğini Caner Demir üstleniyor; Cengiz Küçükayvaz, Züleyha Karyağdı, Harun Özağ, Aykut İspir, Alican Turan, Deniz Akkaya, Oğuz Cabir Arslan, Evrim Artut, Ahmet Altan Dalyan, Abdulsamed Albora, Samira Tiryaki, Yağmur Şayir, Irmak Çakmak, Samet Karakaş, Ayber Faruk Özbeyli ve Esma Işık Kara sahne alacak.

12 yaşından küçük çocukların içeriye alınmayacağı 2 perdelik oyunun biletleri 24 Temmuz 2023 Pazartesi günü Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde satışa çıkacak. Biletler yetişkinler için 10 TL, öğrenciler için 5 TL’den satılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberespiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu