Haber

Kulalıların yüzü Büyükşehir Belediyesi ile gülümsedi

MANİSA (İGFA) –Evleri yanan vatandaşlara televizyon, ocak, çamaşır makinesi, buzdolabı ve çekyat gibi gerekli ekipmanları ulaştıran Sosyal Hizmetler Dairesi ekipleri herkesi sevindirdi.

İl genelinde belediyecilik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik yüzüyle vatandaşların sıkıntılı ve sıkıntılı günlerinde yanında oluyor.

Bu kapsamda Manisa’nın Kula ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesi’nde evi yanan Metin ailesine televizyon, fırınlı ocak, çamaşır makinesi, buzdolabı ve çekyat gibi eşyalar yardım edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selam ve geçmiş olsun dileklerini Metin ailesine ileterek ev eşyalarını teslim etti. Verilen destekten duyduğu memnuniyeti paylaşan İsmail Metin, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği destekten memnun olduğunu belirterek, “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz olmak üzere Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ergün.”

habersaraykent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu