Haber

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Osmaniye’deki oy oranları

Kemal Kılıçdaroğlu Osmaniye Kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Osmaniye Kaç oy aldı? Soruların yanıtları gündemin merak edilen konularının ortasında. Osmaniye’de Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun 14 Mayıs seçimlerindeki oy oranlarını genel ve ilçe ilçe sizler için derledik. Osmaniye (il merkezi), Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE OSMANİYE’DE KİM LİDER?

Açılan sandıkların oranına göre Osmaniye’de Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 30,74; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 62,31; Oyların yüzde 6.41’ini Sinan Ogan, yüzde 0.54’ünü Muharrem İnce aldı.

14 MAYIS OSMANİYE’DE ERDOĞAN KAÇ OY ALDI?

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osmaniye (il merkezi), Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas ve Toprakkale ilçelerinde toplam oyların yüzde 62,31’ini aldı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU 14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE OSMANİYE’DE KAÇ OY ALDI?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Osmaniye (il), Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas ve Toprakkale ilçelerinde yüzde 30,74 oy aldı.

OSMANİYE’DE SİNAN OĞAN KAÇ OY ALDI?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Ogan, Osmaniye’de yüzde 6.41’e ulaştı.

14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan oySonuçlardaki ayrıntılı haritayı incelemek ve takip etmek için Burada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu