Haber

Doruk Sırnaç, TOSFED Karting Türkiye Şampiyonası’nda üçte üçlük yaparak önemli bir başarıya imza attı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi karting sporcusu Doruk Sırnaç, TOSFED Karting Türkiye Şampiyonası’nda önemli bir başarıya daha imza attı. Başarılı sporcu, sezonun 3. ayağında Mikro kategoride 3. ayağını kazanmış ve bu sezon da üçte üç yapmayı başarmıştır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi sporcusu Doruk Sırnaç, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Körfez pistinde oynanan sezonun ilk ayağında eleme turlarında ikinci olan Şırnaç, tek ayaklı 3 müsabakayı da kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Dönemin İstanbul’da düzenlenen rövanş etabında ikinci olan başarılı sporcu, 2. etapta 3 yarış kazanarak Türkiye’de 6 yarıştan 6’sını kazanan tek sporcu oldu. TOSFED Körfez pistinde gerçekleştirildi. Dönemin birinci dereceli tip birinciliğini elde eden Şırnaç, sıralamalı tiplerin ardından Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenen 3 müsabakayı da kazanarak değerli bir başarıya imza attı.

2023 döneminde tüm kategorilerde yarışan sporcular arasında 9 müsabakada 9 galibiyet elde eden ve 9 üzerinden 9’unu kazanan tek sporcu olma özelliğini taşıyan Doruk Sırnaç, TOSFED Micro Booster Cup 2023 için de değerli bir avantaj elde etti. Dönem Şampiyonası. – SAKARYA

safranboluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu