Yaşam

Derya Uluğ Nevşehir Coşkusu

Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür Sanat Günleri Etkinlikleri kapsamında sahne alan Derya Uluğ, Nevşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2022 Kültür Sanat Günleri etkinlikleri Derya Uluğ konseri ile sona erdi. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Salonu’nda düzenlenen konsere binlerce genç katıldı.

Konserde salonu dolduran Nevşehirliler için en sevdiği müziği seslendiren ünlü sanatçı, sahne performansıyla da seyircilerden tam not aldı. Nevşehir’de olmanın ve Nevşehirli gençlerle bir araya gelmenin çok keyifli olduğunu belirten Uluğ, Nevşehir Belediyesi ve Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a teşekkürlerini iletti.

Yaklaşık 2 saat süren konserde salonu dolduran Nevşehirlilere seslenen Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Kültür Sanat Etkinliklerine gösterdikleri ilgiden dolayı tüm Nevşehirlilere teşekkür etti. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerin yeni yılda da devam edeceğinin haberini veren Önder Savran, “Bütün Nevşehirlileri seviyoruz, Nevşehir’de yaşayanları ve Nevşehir’den geçenleri seviyoruz. Çünkü enerjimizi sizden alıyoruz. Siz var olduğunuz için biz varız, siz var olduğunuz için bu konserler var. Siz kendi değerinizi biliyorsunuz, biz sizin değerinizi çok iyi biliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu